top of page

UNIQUE EDUCATION DÜNYASINA HOŞ GELDİNİZ!

Unik Uluslararası Turizm firmasının bir markası olan ‘Unique Education’ olarak, Amerika, Kanada ve Avrupa’daki en tanınmış eğitim kurumlarını temsil etmekteyiz. Öğrencilerimize, eğitim ve kariyer planları doğrultusunda kriterlerine en uygun planı yaparak doğru yolda ilerlemelerine yardımcı olmaktayız.

Amacımız, öğrenci ile eğitim kurumu arasında sağlam bir köprü görevi görmektir. Sektörde tecrübeli danışmanlarımızla sizlere dünyanın pek çok ülkesinde verilen yaz okulu, dil okulu, lisans ve yüksek lisans yerleştirme, sertifika ve diploma programları konularında en iyi eğitim ve kariyer fırsatlarını sunmaktayız.

A grubu ve 12290 lisans numaralı seyahat acentası belgemizde bulunmaktadır. Bu sayede düzenlediğimiz kültür/eğitim gezileri sayesinde öğrencilerimizin yeni yerler keşfetmesini ve farklı kültürleri yakından tanımasını, onlara unutamayacakları deneyimler biriktirmesini sağlıyoruz. Gezilerimiz tamamen ilgi alanlarıyla alakalı özel düzenlenmektedir. Gastronomi, teknoloji, radyo televizyon, tarih, coğrafya ve daha birçok bölüme özel geziler tasarlayıp hizmetinize sunuyoruz. Üstelik aynı yaş grubu ve aynı bölümlerle alakalı kişilerle tanışma olanağı sağlamaktayız.

bottom of page