top of page

College of Canyons Hakkında

Güncelleme tarihi: 9 Haz 2021Los Angeles şehir merkezinin yaklaşık 30 mil kuzeyinde, Santa Clarita, Kaliforniya'da bulunan 2 yıllık bir devlet kurumudur. 1969'da açılan okul, topluma verdiği hizmetler sırasında yenilikçilik, mükemmellik, ortaklıklar ve öğrenci başarısı ile ün kazanmıştır. Okul, yatay geçiş ve kariyer teknik eğitimi arayan öğrencilerin akademik ihtiyaçlarını karşılamanın yanı sıra, hizmet alanının ekonomisinin geliştirilmesinde de önemli bir rol oynamaktadır. Öğrenciler 29 farklı alanda derece ve sertifika kazanabilirler. Öğrenciler 2 yıllık ön lisan programından sonra UC Berkeley, UC Irvine, UCLA, UC Sandiego, UC San Francisco gibi dünyaca ünlü üniversitelere transferlerini gerçekleştirip 4 yıllık eğitimlerini tamamlayabilirler.

Popüler programlar şunları içerir: Sosyal Bilimler, İşletme, Yönetim, Pazarlama ve İlgili Destek Hizmetleri ve Psikoloji.

Yıllık okul ücreti yaklaşık 10.000 Dolar civarındadır. İngilizcesi yetersiz olan öğrenciler için okulun ESL programları da bulunmaktadır.

Comments


bottom of page